MTÜ Eesti Naabrivalve tähistab 24. aastapäeva

05.05.2024
Täna tähistab MTÜ Eesti Naabrivalve oma 24. aastapäeva, olles selle aja jooksul olnud pühendunud kogukonna turvalisuse ja naabruskonna heaolu edendamisele üle Eesti.

Alates 2000. aastast on Eesti Naabrivalve olnud juhtiv jõud naabrivalve kontseptsiooni rakendamisel ning kogukondade ühendamisel turvalisuse suurendamiseks. Meie missiooniks on luua ja säilitada turvalisi ning toetavaid naabruskondi, kus inimesed tunnevad end ohutult ja kus on arengut toetav keskkond.

24 aasta jooksul on meie ühendus kasvanud ja arenenud, tänu pühendunud liikmetele, vabatahtlikele ja partneritele üle Eesti. Oleme uhked oma saavutuste üle, kuid tunnistame, et nii nagu ei saavutata kunagi 100% turvalisust, siis ei lõppe kunagi ka meie töö. Jätkuvalt pühendume kogukondade turvalisuse ja heaolu edendamisele ning koostööle kõigi nende partneritega, kes jagavad meie visiooni paremast ja turvalisemast Eestist.

Eesti Naabrivalve tänab kõiki, kes on meid toetanud ja kaasa aidanud meie teekonnal. Meil on suur au ja rõõm tähistada oma 24. aastapäeva ning vaadata tulevikku lootusrikkalt, teadmisega, et meie ühenduse missioon on jätkuvalt oluline ja vajalik.

Koos teiega jätkame kogukondade tugevdamist ja Eesti kodanike turvalisuse tagamist!

Pressikontakt:
Marek Väljari
Tegevjuht
MTÜ Eesti Naabrivalve
+372 652 2522 | +372 513 6630
marek@naabrivalve.ee
www.naabrivalve.ee