Väike-Maarja vallavalituses allkirjastati Vao küla naabrivalve sektori leping

21.10.2021
Väike-Maarja valla Vao küla on neljas küla Väike-Maarja vallas, mis on liitunud naabrivalvega, et tõsta turvalisust oma naabruskonnas.

Vao küla elanikud otsustasid luua naabrivalve piirkonna, et tugevdada kogukonnatunnet ja tõsta turvalisust oma naabruskonnas.

Selleks kogunesid 20. oktoobril Väike-Maarja vallavalitsuses MTÜ Vao Küla Hüvanguks esindajad Liis Lusmägi ja Vassili Kašuba, Rakvere politseijaoskonna juht Katrin Satsi, vallavanem  Indrek Kesküla ja MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuht Marek Väljari, kes andsid allkirjad naabrivalve neljapoolsele lepingule.

Väike-Maarja vallavalitsuses allkirjastatud koostöölepingule allkirja andnud Rakvere politseijaoskonna juht Katrin Satsi märkis, et kogukond on just nii tugev ja turvaline, kui on selle ettevõtlikud ja koostööle orienteeritud inimesed: „Turvalisus algab meist endist ning kogukonna tugev tahe midagi üheskoos ära teha on äärmiselt oluline ühiste eesmärkide saavutamiseks."

Nüüdsest tervitavad Vao külla sisenejaid naabrivalve piirkonnast teavitavad plakatid, mis tuletavad kõigile meelde kogukonna elanikud omavad ühist huvi piirkonna turvatunde tagamisel.
 
 
Foto: Irina Oksner

Rohkem infot naabrivalve tegemiste kohta leiad: https://naabrivalve.ee/

Allikas: Väike-Maarja vald