Parimad piirkonnad saavad tähistatud

22.04.2021
Parimaid naabrivalvepiirkondi hakkab tulevikus nägema piirkonda tähistava plakati juurde lisatud sildilt, mis toob välja, mis aastal tunnustus on omistatud. Tunnustava sildi koos tänukirja ja meenega väljastab Siseministeerium.

Uuesalu naabrivalve sektori vanem kohtus Siseministeeriumi saadikuga, kes andis üle siseministri tänukirja Uuesalu naabrivalve sektorile märkimisväärse panuse eest turvalisuse tagamisel ja ennetustöö tegemisel. Samuti sai Uuesalu naabrivalve sektor kingituseks kaks suurt plakatit kirjaga "PARIM NAABRIVALVE 2020. Tunnustab Siseministeerium". Plakatid on tänasest üleval naabrivalve siltide juures Uuesalu küla peatänaval.
Uuesalu naabrivalve sektori vanem Veronika Isberg: "Jätkame turvalisuse tagamist. Kui ühes külas elab nii palju sellise mõtteviisiga elanikke, kes juhinduvad põhimõttest, et hoolin, märkan, reageerin, siis see tegevus konti ei murra ja suudame hoida küla turvalisuse latti sama kõrgel ka edaspidi. Siseministri tänukirja ja 2020. aasta parima naabrivalvepiirkonna tunnustusmeenet esitleme esimesel küla üritusel, kui kohtumised on jälle lubatud."


Allikas: Eesti Naabrivalve