11. novembril tähistame eeskujupäeva

11.11.2021
Eeskujuliikumine Valge Õhupall ja MTÜ Eesti Naabrivalve koos teiste partneritega kutsuvad üles eeskujupäeval 11.11 võtma hetke, et mõelda oma eeskujudele ning andma neile ka sellest teada.
11. novembril tähistame eeskujupäeva. Seoses sellega kutsuvad eeskujuliikumine Valge Õhupall ja MTÜ Eesti Naabrivalve kõiki eestimaalasi üles sellel päeval osalema aktsioonis MÄRKAN EESKUJU ja võtma ühendust neid inspireerinud eeskujudega.
“Eeskujudel on suur roll meie väärtusruumi loomisel ja mõju igapäevaste otsuste langetamisel. Meil kõigil oma eeskujud, kes meid on mingitel hetkedel inspireerinud ja näidanud ette tee, mida mööda me liigume. Sageli ei tea need inimesed, et nende lausutud sõnal või tehtud teol võiks olla kellegi teise jaoks oluline väärtus. Aktsioon annab hea põhjuse ja loob suurepärase võimaluse oma eeskujule sellest märku anda ja neid tänada.
Aktsioonis osalemiseks, mõelgem inimestele, kes mingil hetkel oma sõna või teoga panevad särama majakaid, mis rasketel hetkedel aitavad turvalisel teel püsida. Üllatagem neid tänuavaldusega sotsiaalmeedias postituste või videopöördumistega. Samuti saab mõtteid edastada silmast silma kohtumistel, helistades ja saates sõnumeid.


Allikas: Eeskujuliikumine Valge Õhupall