Saarde Kaitsepäev 2019

08.05.2019

Kaheksateistkümnes Saarde Kaitsepäev on pühendatud Naiskodukaitsele!

Juba 18. kevadet järjest koguneme Lauri karjääris Saarde Kaitsepäeval. 18. mail 2019 kell 9.00 kuni 17.00 on kõik huvilised oodatud osa saama meie kogukonna üritusest, et muuta Saarde vald veel ohutumaks. Muidugi on oodatud ka külalised naabervaldadest ja kaugemalt. Korraldusmeeskond on abiks kutsunud partnerid, kes teavad turvalisusest kõike, turvalises keskkonnas toimub ka Saarde kihelkonna laskevõistlus.

Naiskodukaitse Saarde jaoskond on võtnud südameasjaks tutvustada sellel korral „Ole Valmis“ mobiilirakendust, mis on mõeldud kriisiolukordades toimetulemiseks. Kohal on Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu politseijaoskond, Kaitseliidu Pärnumaa maleva Kikepera malevkond, Pärnumaa Jahimeeste Liit, Kilingi-Nõmme päästekomando, MTÜ Eesti Naabrivalve, Saarde Vabatahtlikud Pritsumehed, Jaagupi Vabatahtlik Merepääste, Ervita Shooting Club MTÜ, MTÜ Pärnumaa Vibujaht, Weiss OÜ ja Saarde vallavalitsus.

Saarde kihelkonna laskevõistluse juhendi leiab 11. mail ürituse Facebook´i lehel. Selleks trüki otsinguribale „Saarde Kaitsepäev 2019“. Laskevõistlusele saab registreerida kohapeal.

Tule koos perega ja saa osa teguderohkest päevast!

 Allikas: Rauno Lensment
Saarde Kaitsepäeva peakorraldaja
rauno.lensment@politsei.ee