PRESSITEADE: parima naabri konkurss ootab taas kandidaate

08.10.2018

MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub ka sel aastal kõiki Eesti elanikke esitama kandidaate parima naabri konkursile, mille abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid.

Projekti eestvedaja, MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuhi Marek Väljari sõnul on heanaaberlikud suhted ning inimeste aktiivne osalemine oma kogukonna elus turvalise elukeskkonna aluseks. „Kui tunneme oma naabreid nimepidi, märkame neid igapäevaselt ja tunnustame nende toimetamist, siis laienevad ka meie kodu piirid ning on olemas kõik eeldused turvalise elukeskkonna tekkimiseks. Loodan, et hea naabri konkurss soodustab naabritevahelist suhtlust Eestis veelgi,“ selgitas Väljari.

Kõik oma naabritest lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmikud parima naabri konkursile, lisades juurde selgituse, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.

Kandidaate saab esitada kuni 21. oktoobrini Eesti Naabrivalve Facebooki lehel. Hea naaber 2018 on inimene, kelle kandidatuur kogub konkursiperioodi lõpuks enim meeldimisi.

Parimat naabrit tunnustatakse auhinnaga, mille on välja pannud Hyundai Motor Baltic ning milleks on Hyundai Tuscon nädalavahetuse kasutusõigus. MTÜ Eesti Naabrivalve tunnustab lisaks  võitjat paketiga Noorus SPA Hotel-is kahele.

Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii. Konkursi täpsemad tingimused on leitavad MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehelt.


Lisainformatsioon:
Marek Väljari
Tegevjuht
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tatari 12, Tallinn
6522 522
info@naabrivalve.ee
https://www.facebook.com/eestinaabrivalve/