Eesti Naabrivalve ühing korraldab Hea ametniku leidmise konkursi

10.11.2016

 MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub kõiki Eesti elanikke 10. novembrist kuni 20. novembrini osalema Hea ametniku konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis ametnikke ning kutsutakse üles tähelepanu pöörama nende töö juures inimlikule küljele, mis tihtipeale bürokraatiasse kipub kaduma minema.

Kõik eestimaalased, kel on olnud mõni eriti positiivne kogemus kokkupuutes mõne ametnikuga, näiteks politseiniku, päästja või mõne kohaliku omavalitsuse töötajaga, andke meile sellest teada! Esitage oma lemmik(ud) Hea Ametniku konkursile, lisades lühikese selgituse, miks soovite ametnikku tunnustada. Pange näiteks kirja, mis tegi asjaajamise selle ametnikuga eriti meeldejäävaks ja positiivseks.

Headest ametnikest saate meile kirjutada MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehel või saates e-kirja aadressile: info@naabrivalve.ee või täita tagasisidevorm aadressil http://www.naabrivalve.ee/heaametnik/. Lisaks ametniku kiitmisele ja tema kontaktide edastamisele tuleb märkida ka esitaja, et saaksime vajadusel täiendavaid küsimusi esitada.

Eesti Naabrivalve ühing tunnustab vääriliselt kõiki konkursile esitatud ametnikke!

Lisainformatsioon:
Marek Väljari
Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel: 5136630
E-mail: marek.valjari@naabrivalve.ee