Eesti Naabrivale Ühing ja G4S kuulutavad välja konkursi parima naabri leidmiseks

04.05.2015

 

MTÜ Eesti Naabrivalve koostöös turvaettevõttega G4S Eesti kutsub üles kõiki Eesti elanikke 5. maist kuni 5. juunini osalema Parima naabri konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsutakse üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid.

Kõik oma naabri(te)st lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmiku(d) Parima naabri konkursile, lisades selgituse, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Naabrivalve ja G4S paluvad kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima naabri. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.

Kandidaate saab esitada, täites ankeedi MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehel (http://naabrivalve.ee/heanaaber) või saates e-kirja aadressile: info@naabrivalve.ee . Lisaks naabri kiitmisele ja tema kontaktide edastamisele tuleb märkida ka esitaja, et konkursi žürii saaks vajadusel täiendavaid küsimusi esitada.
Konkursi peaauhind on turvafirma G4S Eesti poolt välja pandud Parima naabri meelerahu pakett, mis sisaldab aasta aega parimaks osutunud naabri kodu valvet. Võitja poolt soovitud ruumidesse paigaldatakse kodu valvamiseks vajalikud seadmed (valvekeskus, sõrmistik, sireen, liikumisandur, suitsuandur, trafo, aku, ukse magnetkontakt) ning aasta jooksul kaetakse valvega seonduvad kulud. Lisaks tunnustatakse ka teisi heanaaberlikkuse eeskujuks olevaid isikuid ja perekondi.

Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii, kuhu kuuluvad MTÜ Eesti Naabrivalve, Eesti Turvaettevõtete Liidu, Siseministeeriumi ja AS G4S Eesti esindajad. Konkursi täpsemad tingimused ja info žürii liikmete kohta on leitav MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehelt: KONKURSI TINGIMUSED.pdf

Parim naaber kuulutatakse välja 10. juunil Eesti Naabrivalve ühingu üldkoosolekul.
Lisainformatsioon:
Marek Väljari
Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel: 5136630

E-mail: marek.valjari@naabrivalve.ee