Eesti Naabrivalve sai uue tegevjuhi

03.01.2013
Selle  aasta algusest on MTÜ Eesti Naabrivalve juhatuse otsusega ühingu uueks tegevjuhiks Marek Väljari.
Väljaril on varasemast 15-aastane töökogemus erasektori turvavaldkonnast. Eesti Naabrivalvega on mees seotud olnud alates 2008. aastast Kiili valla naabrivalve sektorivanemana. Ühtlasi on Väljaril otsene kogemus kodanikuühiskonnaga, kui ta vedas aastaid lasteaedadele mõeldud turvalisusealast projekti „Ole julge“.
Esmaste suuremate eesmärkidena näeb Väljari Eesti Naabrivalve ühingu ning loodud sektorite vahelise koostöö ja infovahetuse edendamist ning jätkuvalt uute sektorite loomist üle Eesti. „Ma tahaksin, et naabrivalve ühing, olles nüüd juba 12 aastat tagasi asutatud, tuleks taas tagasi võimalikult lähedale selle loomise ideele – tagada igaühe kodu ja naabruskonna turvalisus,“ lausus Väljari.
MTÜ Eesti Naabrivalve on kodanikualgatuse korras asutatud ning elukeskkonna turvalisusega tegelev mittetulundusühing, mis jagab oma liikmetele elukeskkonna turvalisuse alast teavet ja koolitust ning on oma liikmete esindajaks koostööpartnerite leidmisel ja nendega koostöö arendamisel. Ühendades enam kui 12 000 liiget, on Eesti Naabrivalve üks suuremaid MTÜ-sid Eestis.

MTÜ Eesti Naabrivalve