12.09.2013 toimub avaliku korra ja abipolitsei teemaline ümarlaud

05.09.2013

12.septembril, kell 18.00-20.00 toimub Viimsi vallamaja volikogu saalis (Nelgi tee 1) avaliku korra ja abipolitsei teemaline ümarlaud. Ürituse korraldajaks on Viimsi Naabrivalve koostöös Viimsi vallavalitsuse, Eesti Politsei, Abipolitsei ja Eesti Naabrivalvega.

Lugupeetud vallakodanik! Kui sa tahad, et Viimsi vallas kord ja turvalisus tugevneksid, siis on just see ümarlaud 12. septembril õige koht, kus saad ise sellele oma sõnade ja mõtetega kaasa aidata.

Ümarlaua kava

Avasõna: Viimsi vallavalitsuse ja Eest Politsei senine ja tulevane koostöö - abivallavanem Jan Trei

1. Küberturvalisus: küberkiusamisest - Ida politseijaoskonna noorsoopolitseinik Dei Stein

2. Avalik kord. Dialoog politsei ja vallaelanike vahel, mille aluseks on inimeste poolsed küsimused - Viimsi valla konstaabel.

3. Abipolitsei, selle roll korrakaitses ja tegevus Viimsi vallas - Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo abipolitseinike formeeringu juht Harro Aitai ja aktiivsed abipolitseinikud.

Lõppsõna: Eesti Naabrivalve ja Eesti Politsei koostöö kogemused ja perspektiivid - Eesti Naabrivalve tegevjuht Marek Väljari.

Ümarlauale on oodatud kõik vallaelanikud, kes on huvitatud Viimsi vallas avaliku korra ja heakorra tagamisest. Arutletakse, kuidas luua Viimsi vallas ühtne infosüsteem, et ennetada väärtegusid ja tagada neile kiire ning adekvaatne reageerimine.

Info: 58587823, küsimusi võib saata: Viimsi.Naabrivalve@gmail.com

Kohtumiseni 12.septembril!

Lugupidamisega,
Inga Kuus
Viimsi Naabrivalve sektorite koordinaator