Selle suve viimane Rõõmus Kirbukas Keilas

04.09.2012

9. septembril  kella 10.00-16.00 toimub selle aasta viimane Keila Rõõmu naabrivalvesektori korraldatav Rõõmus kirbukas (infoleht.pdf).
Algselt vaid Rõõmu naabrivalvesektori liikmetele mõeldud osta-müü-vaheta stiilis sündmus on tänaseks päevaks avatud kõigile huvilistele.
„Viimane kirbukas saab olema sama tore, kui kõik eelnevad on olnud, erilisemaks teeb selle vaid see, et kohale tuleb esimest korda puugibuss, kus saab lasta end soodsa hinna eest puukentsefaliidi vastu vaktsineerida,“ ütles Rõõmu naabrivalvesektori vanem Madis Melzar.
„Ühtlasi täname väikeste üllatustega kõiki meid toetanud sponsoreid.“
Kuigi selle aasta numbri sees viimane, ei tasu kirbuka fännidel Melzari kinnitusel muretseda, sest järgmisel aastal läheb kirbuturukarussell sama suure hooga taas lahti.
Kellel on huvi kirbuturust osa võtta, saab end eelregistreerida e-postiaadressil roomuskirbukas@mail.ee või telefonil 56 256 759.  Osalustasu (autoga või autota) inimese kohta on 1 euro. Naabrivalve liikmetele on osalemine tasuta. Kirbukas toimub Haapsalu mnt. 57d (Rõõmu Kaubamaja kõrval olevas parklas).
Korraldajad tänavad südamest sponsoreid, kelleta see ettevõtmine poleks see, mis ta on: Kava auto OÜ, Autoremont OÜ, Varahooldus OÜ, Hole in One, Antifire Tuleohutuslahendused, Securitas Eesti AS, 3 Põrsakest Keilas.
 
Lisainfo:
Madis Melzar
Tel: 53 400 126