Eesti Naabrivalve ühing kuulutab välja konkursi parima naabri leidmiseks

20.04.2012

MTÜ Eesti Naabrivalve koostöös turvafirmaga G4S Eesti kutsub üles kõiki Eesti elanikke 19. aprillist kuni 10. maini 2012 osalema Hea naabri konkursil. Konkursi abiga tunnustame tublisid ja abivalmis naabreid ning loodame edendada heanaaberlikke suhteid kogukondades.
Igaüks saab esitada oma naabri Hea naabri konkursile tuues välja, miks just temal on parim naabrimees, -naine või -pere. Andke meile teada oma heast naabrist ja meie tunnustame heanaaberlikke suhteid auhindadega.
Palume kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast Teie jaoks parima naabri. Kandidaate saab esitada täites alloleva vormi või saates meile e-kirja aadressile info@naabrivalve.ee . Kindlasti ärge unustage lisamast nii enda kui naabri kontaktandmeid!
Hindame kirjelduste sisukust ja heade kogemuste faktide lisamist.
Konkursi peaauhinnaks on turvafirma G4S Eesti poolt välja pandud pakett, milles sisaldub aasta aega parima naabri kodu valvet. Võitja poolt soovitud ruumidesse paigaldatakse vajalikud seadmed (valvekeskus, sõrmistik, sireen, liikumisandur, suitsuandur, trafo, aku, ukse magnetkontakt) ja kaetakse valvega seonduvad kulud. Lisaks tunnustame ka teisi “Hea naabri” silmapaistvamaid näiteid. 
Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii, kuhu kuuluvad Eesti Naabrivalve juhatuse liikmed ja AS G4S Eesti esindaja. Konkursi täpsemad tingimused ja info žürii liikmete kohta, leiate avades järgmise lingi KONKURSI TINGIMUSED
Parim naaber kuulutatakse välja 16.mail Eesti Naabrivalve ühingu üldkoosolekul. 
Lisainformatsioon:
Indrek Randma
Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel: 5136630