Eesti Naabrivalve tunnustas tublisid ametnikke

26.11.2012

Reedel, 23. novembril tunnustas Eesti Naabrivalve Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskuse sügiskonverentsil parimaid ametnikke kes pälvisid tunnustuse silmapaistva panuse eest kogukonna heaks.
Tunnustuse said Keila linnapea Enno Fels, Lasnamäe konstaablijaoskonna piirkonnavanem Karina Fesjuk, Paide linnapea Kaido Ivask, Tarbijakaitseameti peainspektor Jana Baljutis-Kütt, Raasiku konstaabel Anu Metsaorg ja Saku abivallavanem Arvo Pärniste.
Iga ametnik sai Eesti Naabrivalve aukirja ning piletid vabalt valitud etendusele Rahvusooper Estonia poolt. Eesti Naabrivalve tegevjuht Indrek Randma hindas sündmust kordaläinuks ning avaldas lootust, et tuleval aastal esitatakse kodanike poolt veelgi rohkem tublisid ametnikke, keda saame ühiselt tänada.
„Aktsioon „Tunnusta ametnikku“ toimus sellel aastal esmakordselt, eesmärgiga parandada koostööd ametnike ja kogukonna vahel. Eesti Naabrivalve ühing on olnud eestvedajaks veel teistelegi sarnastele aktsioonidele ja konkurssidele. Eelmisel aastal toimus konkurss Tegus naabrivalve sektor, mille kaudu said ühingult toetust parimad projektid, mis aitavad kaasa turvalisuse suurendamisele naabruskonnas. Käesoleva aasta esimesel poolel toimus „Hea naabri“ konkurss, mille eesmärgiks oli propageerida heanaaberlikke suhteid ja tuua välja parimaid praktikaid. Kõigi nende ürituste peamiseks eesmärgiks on parandada koostööd nii kogukonna siseselt kui partneritega ja kindlasti korduvad sarnased üritused ka tuleval aastal,“ rääkis Randma. 
Lisainfo:
Indrek Randma
Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel: 51 36 630
E-mail: indrek@naabrivalve.ee