Naabrivalve sektorid saavad Teeme ära talgupäeval osaledes võita auhindu!

16.04.2010
Hea naabrivalve liige!
 
Teatavasti on hoogsalt käimas 1.mai talgupäevade korraldamine ja talgutele registreerimine. Meil on edasi öelda häid uudiseid kõikidele naabrivalve liikmetest talgulistele – Eesti Naabrivalve loosib kuni 23.aprillini oma talguid üles pannud naabrivalve sektorite vahel välja:
4 tuleohutusalast koolitust naabrivalve sektorile koos 20 suitsuanduri ja kahe tulekustutiga, 10 Fiskarsi tööriistakomplekti ning  3 30-liitrist värvi Alpina Megamax Universal firmalt Caparol (täpsem loosiauhindade kirjeldus on siin.doc).
 
Auhinnad loosime välja kõikide nende vahel, kes on oma talgud registreerinud enne 23.aprilli! Ka need, kes juba on oma talgud registreerinud, saavad loosimises osaleda. Te saate oma talgu nimesse lisada „naabrivalve“ ja see lisab teie korraldatud talgud automaatselt nö loosikasti.
Teine võimalus on saata oma talguinfo aadressile info@naabrivalve.ee ja lisame teid loosis
osalejate hulka!
 
NB! Loosimisel osalevad ainult naabrivalve sektorid, mis ise talguid korraldavad, mitte üksikisikud, kes talgust osa võta võtavad!
 
Praegu on registreeritud juba ligi 780 talgukohta üle Eesti. Teeme ära meeskonna poolt on loodud võimalus registreerida sobivale talgule ka oma seltskonnaga – saatke nimekiri talgulistest aadressile grupid@teemeara.ee ning ärge unustage lisamast missugustel talgutel osaleda soovite, siis ei pea igaüks ennast eraldi registreerima.
 
Lisainfot loosimisest ja auhindadest saab:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
5136630
 
Kõik, mis puudutab talgute korraldamist – www.teemeara.ee  
 
Jääme ootama naabrivalve sektorite talgute infot!