Lase rong läbi! Sind oodatakse jõuluks koju?

13.12.2010

13. detsembril algab rahvusvahelise avaliku raudteeohutusega tegeleva MTÜ Operation Lifesaver Estonia eestvedamisel traditsiooniline jõulukampaania Lase rong läbi! Sind oodatakse jõuluks koju. Kampaania kestvuseks on kaks nädalat (13.-24. dets. 2010)
 
Kampaania eesmärgiks on meelde tuletada kõikidele liiklejatele, et raudtee ületamiseks tuleb varuda aega ja veenduda eelkõige ohutuses. Anda alati teed lähenevale rongile!
 
Kampaania on järg 2008 ja 2009 aasta jõulukampaaniatele. Sama sõnumit kandev jõulukampaania viidi läbi esimest korda 2004 a
 
Kampaania viiakse läbi AS Eesti Raudtee ja Edelaraudtee AS toetusel ning koostöös Politsei- ja Piirivalveameti, Maanteeameti ja Tehnilise Järelevalve Ametiga. Kampaania aitavad elanikeni viia Eesti Ringhäälingute Liit, Elektriraudtee AS ja TV3.
 
Kampaania kodulehte vaata siit:
 
Rohkem infot:
Tamo Vahemets
Operation Lifesaver Estonia
juhatuse esimees
6156777
 
OLE on 19. novembril 2004 loodud mittetulundusühing, mis juhindub oma tegevuses 1972. aastal Ameerika Raudteede Assotsiatsiooni, Riikliku Raudteereisijate Korporatsiooni ja Raudteede Edendamise Instituudi poolt asutatud Operation Lifesaver Inc. (www.oli.org) töö põhimõtetest ning on selle sõsarorganisatsiooniks.
 
OLE põhitegevus on avalikkuse teavitamine raudteeliiklusega kaasnevatest ohtudest ning inimeste teadlikkuse suurendamise kaudu raudteel toimuvate õnnetusjuhtumite vähendamine.