Hea naabrivalve liige!

09.12.2010

Et elada oleks turvalisem, tasub kindlustada kõik, kellest või millest hoolite. Meil on hea meel Teile teada anda, et taas on käivitunud traditsiooniline ERGO aastalõpukampaania 1=2. Nüüd on igal ERGOs kindlustuslepingu sõlminul põhjust valida üks kindlustus lisaks ja laiendada sel viisil ERGO kvaliteetset kindlustuskaitset palju soodsamalt või täiesti ilma kulutusteta.

Soodustusest saate osa ka Teie – selleks tuleb Teil vaid sõlmida kampaania ajal ERGOs uus leping või tuua oma kindlustusleping mõnest muust seltsist ERGOsse.
 
Nii toimides saate kingituseks kupongi, mida on võimalik kasutada veel ühe lepingu sõlmimisel. Tänu kupongile saate teise kindlustuse  ERGOs palju odavamalt või suisa tasuta, sest kupongiga võite hoida kokku sadu kroone.
 
 
ERGO pakub erinevaid kindlustusteenuseid, mille seast saate valida just Teie vajadustele vastavad. Kampaania kupongiga saab tasuda kõigi ERGO teenuste eest, olgu selleks siis elu-, kodu-, vara-, reisi-, kasko- või liikluskindlustus. Erandiks on ainult ERGO pensioniteenused, mille eest kupongidega maksta ei saa.
 
Kampaania kestab ainult aasta lõpuni!
Seepärast ärge viivitage, vaid võtke kohe ühendust ja andke märku, et olete pakkumisest huvitatud. Meie müügiesindaja uurib seepeale täpsemalt välja Teie soovid ja eelistused. Helistage lihtsalt numbril 660-ERGO (660-3746) või saatke e-kiri aadressile kampaania@ergo.ee.
 
Kampaania täpsete tingimustega saate tutvuda internetis www.ergo.ee/1=2, samuti võite alati astuda lähimasse ERGO kontorisse ja küsida nõu kampaania või kõigi muude kindlustusküsimuste asjus. Teenindame Teid alati hea meelega!
 
Muretut aastalõppu!
 
Teie ERGO