Eesti Naabrivalve ühing kuulutab välja „Hea naabri“ konkursi

26.04.2010

26.aprillist kuni 10.maini 2010 saavad kõik Eesti elanikud esitada kandidaate Hea naabri konkursile. Konkursi abiga tahame tunnustada tublisid ja abivalmis naabreid ning edendada heanaaberlikke suhteid kogukondades.
Igaüks saab esitada oma naabri Hea naabri konkursile tuues välja, miks just temal on parim naaber. Andke meile teada oma heast naabrist ja meie tunnustame heanaaberlikke suhteid auhindade ja meenetega, mida koos naabriga nautida saate!
Konkursi peaauhinna on välja pannud turvafirma G4S Eesti, nemad lubavad tasuta aasta aega parima naabri kodu valvata paigaldades selleks vajalikud seadmed ja kattes valvega seonduvad kulud. Lisaks on auhindu välja pannud Aianduskeskus Ceres, Rahva Raamat ja Eesti Naabrivalve ühing. Ja veel - Estonia Rahvusooper kutsub häid naabreid koos tasuta ooperielamusi nautima. Konkursi üllatusauhinnad on ERGO Kindlustuse poolt.
Niisiis andke teada oma heast naabrist kirjutades kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast teie jaoks hea naabri. Kirjutisi ootame konkursilehel www.naabrivalve.ee/heanaaber või e-kirja aadressile info@naabrivalve.ee Hindame kirjatükkide sisukust ja headele kogemustele faktide lisamist.
Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii, kuhu kuuluvad Eesti Naabrivalve, Korteriühistute Liidu, AS G4S Eesti ja Eesti Mittetulundusühenduste ja Sihtasutuste Liidu esindajad. Konkursi täpsemad tingimused ja žürii liikmed leiate konkursi koduleheküljelt.
Parim naaber kuulutatakse välja 15.mail Eesti Naabrivalve ühingu 10 tegevusaasta pidulikul vastuvõtul.

 
Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Telefon:  5136630; 6522522