Tähelepanelik naabrivalve liige aitas tabada liiklushuligaani

22.01.2009
Edastan Rõõmu sektori (asub Keila linnas) vanema loal info, kus naabrivalve sektori liikme oskuslik käitumine aitas kokku viia kuriteo ja kurjategija.
Ööl vastu pühapäeva (19.01) sõideti maha Rõõmu Kaubamaja juures olev kurvisuuna märk. Tänu kohusetundlikule Rõõmu naabrivalve sektori liikmele ei jäänud õnnetus aga märkamata. Ta teavitas juhtunust oma sektori vanemat, kes omakorda teavitas politseid.
Samal ajal peeti avariiline auto patrullpolitseinike poolt kinni. Selgus, et autojuht on joobes ja avariitunnuseid selgitas ta kraavi sõitmisega. Samas oli olemas pealtnägija, kes tunnistas, et sama auto oli eelnevalt Keilas liiklusmärgi maha sõitnud. Seega oli tänu tähelepanelikule linnakodanikule võimalik operatiivselt vormistada kõik toimingud.

Antud juhul oli tegemist õigusrikkumise pealtnägemisega, millele ka oskuslikult reageeriti. Siit üleskutse kõigile - kui märkate midagi enda jaoks kahtlast, ärge jätke seda enda teada! Suhelge sektori vanemaga, politseiga, naabritega - just see avaldabki mõju piirkonna turvalisusele!

Link artiklile http://web.keila.ee/31459
 
Tiina Ristmäe