Käesoleva aasta kolmekümnes naabrivalve sektor alustab tegevust Roosna-Allikul

11.06.2009

Juba kolmkümmend suuremat või väiksemat kogukonda üle Eesti on sel aastal rohkem mõtlema ja tegutsema hakanud oma kodukoha turvalisuse tõstmiseks ning liitunud naabrivalvega. Nii ka Kaaruka külas, Roosna-Alliku vallas, kus 12.juunil allkirjastatakse selle aasta kolmekümnes naabrivalve sektori koostööleping.
 
Neljapoolne Tagaküla naabrivalve sektori koostööleping allkirjastatakse Roosna-Alliku Vallavalitsuses vallavanema Peeter Saldre, naabrivalve sektori vanema Vello Iismaa, Lääne Politseiprefektuuri Paide politseiosakonna ülemkomissari Janno Ruusi ning Eesti Naabrivalve tegevjuhi Tiina Ristmäe poolt. Tagaküla naabrivalve sektor on esimene Roosna-Alliku vallas.
 
Käesoleval aastal on huvi naabrivalve vastu tavapärasest märkimisväärselt suurem. Huvi naabrivalvega liitumise vastu on nüüd ka piirkondades, kus varem seda vajalikuks ei peetud või vähem tähtsustati. Eelmise aasta esimese kuue kuuga moodustati Eestis vaid kümme naabrivalve sektorit käesoleva aasta kolmekümne vastu. Tagaküla naabrivalve sektor on Eestis järjekorras 385. Kokku kuulub naabrivalvesse ligi 2% Eesti leibkondadest.
 
Informatsiooni naabrivalve kohta saab Eesti naabrivalve kodulehelt www.naabrivalve.ee  
 
Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Telefon: 51 36 630