Huvi naabrivalve liikumise vastu on kasvanud!

13.02.2009
2009 aasta algus on olnud MTÜ Eesti Naabrivalvele töörohke. Uuel aastal on tegevust alustanud juba 6 uut naabrivalve piirkonda üle Eesti, täna lisandub veel 3 uut naabrivalve sektorit Tallinnas Haabersti linnaosas Saviliiva elamurajoonis.
 
Tavapärasest suurem huvi naabrivalve vastu annab mõista, et inimesed soovivad ise panustada oma kodupiirkonna turvalisuse säilimisse või tõusu. Naabritevaheline suhtlus, koostöö politsei ja kohaliku omavalitsusega on lihtne, aga samas tulemuslik viis kuritegevust ennetada. Olukorras, kus kuritegevuse statistika näitab kasvutendentse, on elanike enda hoolivus ja koostöö väga olulise tähtsusega.
 
Täna kell 10.00 allkirjastatakse Haabersti Linnaosa Valitsuses Saviliiva elamurajooni uued naabrivalve koostöölepingud. Tegevust alustatakse Mirta I, Mirta II ja Veerise I naabrivalve sektorites. Saviliival ongi üheks naabrivalvega alustamise põhjuseks säilitada rahulikku ja turvalist elukeskkonda.
 
Sel aastal on uusi naabrivalve sektoreid loodud Tallinnas, Raasikul, Järva-Jaanis. Lisaks on naabrivalvega liitujaid tulemas Kuressaarest, Keilast, Harku vallast, Kadrinast ja Koselt. Naabrivalve liikumise kohta saab lisainformatsiooni koduleheküljelt www.naabrivalve.ee või telefonidel 51 36630, 6522522.
 
Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Tel.: 51 36630; 6 522 522