Tamrex varustab naabrivalves osalejad ohutusvahenditega

27.05.2008

Alates 27.maist on naabrivalves osalejatel võimalus tule-ja tööohutusvahendeid osta soodushinnaga.
Tamrex Ohutuse OÜ ja Eesti Naabrivalve vahel sõlmitud koostööleping näeb ette 7% soodustuse Tamrex Ohutuse poolt pakutavatele toodetele-teenustele. Tamrex on kaheksa tegevusaastaga tõusnud juhtivaks ohutusfirmaks Eestis, kelle müügivõrk ja logistika katab kogu Eestit. Ettevõtte pakub naabrivalve liikmetele soodustust nii tule-kui ka tööohutusevahenditelt.
Tuleohutusvahendite hinnakirja saate vaadata siit.
Suurema toodete koguse puhul on soodustusprotsent suurem (näiteks suitsuandurite tellimine kogu kortermajale). Täpsema hinna ja info osas tuleb sellisel juhul ühendust võtta Margus Oberschneideriga (margus@tamrex.ee 6549919; 56500216).
Tamrexi kauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis ja Rakveres (http://tamrex.struktuur.ee/241) Soodustuse saamiseks tuleb nendest poodides ennem ostu sooritamist oma naabrivalve liikmelisusest teada anda ja 7% arvutatakse hinnast maha!
Alates 1.juuli 2009 on suitsuandur kohustuslik igas kodus (miinimumnõue on, et iga elamu või korteri vähemalt ühte ruumi peab olema paigaldatud autonoomne suitsuandur -VV 27.10.2004. a määrus nr 315). Nüüd ongi hea võimalus naabrivalve liikmetel vajalikud ja kohustuslikud tuleohutusvahendid endale soetada soodushinnaga!
Täpsemalt suitsuanduritest ja teistest tuleohutusvahenditest saate lugeda www.kodutuleohutuks.ee  
Tamrexi tegevuse kohta saate lisainfot koduleheküljelt www.tamrex.ee

Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Tel.: 6522522; 5136630