Paide linnas alustatakse naabrivalvega!

09.10.2008
Reedel 10.oktoobril kell 11.00 allkirjastavad Paide linnapea Kersti Sarapuu, Paide politseijaoskonna juht Janno Ruus, Eesti Naabrivalve MTÜ tegevjuht Tiina Ristmäe ning uue naabrivalve sektori vanem Järva maavanem Üllar Vahtramäe Paide linnavalitsuses pidulikult koostöölepingu, loomaks Paidesse linna esimene naabrivalve sektor.
 
Eesti Naabrivalve MTÜ tegevjuht Tiina Ristmäe sõnul on Paide kui Eestimaa südame ühinemisel naabrivalve liikumisega omamoodi sümboolne tähendus. „Üle Eesti mitut tuhandet inimest ühendav naabrivalve saab Paides omale kindlasti esindusliku liikme, kelle juurde on igast Eesti punktist võrdne maa tulla vaatama, kuidas inimesed turvalisema kodutänava nimel ühist asja ajavad,“ lisas Ristmäe.
 
Paides Pargi ja Raja tänava piirkonnas loodav naabrivalve sektor on järjekorras 348. omataoline turvalisuse nimel ühinenud kodanike algatus Eestis.
 
Eesti Naabrivalve MTÜ, kes oma kodukoha turvalisusest hoolivaid inimesi ühendab, on 05. mail 2000 kodanikualgatuse korras asutatud ühing, mille eesmärgiks on tõsta elanike turvalisust kodudes ja nende lähemas ümbruskonnas elanike endi aktiivse tegutsemise tulemusel. Kõigil huvilistel üle Eesti on võimalik naabrivalve liikumisega ühineda, võttes MTÜ Eesti Naabrivalvega ühendust telefonil   5136630   või e-posti aadressil info@naabrivalve.ee.
 
 
MTÜ Eesti Naabrivalve
Telefon   51 36 630  
www.naabrivalve.ee