Kutse Ohvriabi foorumile

18.02.2008

Kuriteoohvrite Toetamise Ühing Ohvriabi korraldab rahvusvahelisel kuriteoohvrite toetamise päeval 22.02.2008 Meriton Grand Hotel Tallinnas foorumi teemal: „Juriidiliselt on kõik korrektne – JOKK”.

Teema valikul osutus määravaks aktuaalsus tänases Eesti riigis. Foorum on suunatud laiemale avalikkusele. Erinevates elusfäärides ja valdkondades, kus juriidiliselt oleks kõik otsekui korras, eksisteerib halvustamist ja vägivalda teiste (teistsuguste) suhtes. Käsitletakse varjatud vägivalla puhul võimusuhteid, võimu kasutamise ja kuritarvitamise viise (vaimne, emotsionaalne, füüsiline, seksuaalne vägivald) järgmistes valdkondades:
• Töö-ja alluvussuhted
• Pere-ja paarisuhted
• Suletud süsteemid (vangla, militaarorganisatsioonid)
• Riskirühmad Ettekannetega esinevad oma ala spetsialistid, kes kutsuvad teid kaasa mõtlema ning töötubades oma sõna sekka ütlema.
Moderaatoriks on Avo Üprus, Kuriteoohvrite Toetamise Ühingu “Ohvriabi” esimees.

Foorumi ajakava  

Meriton Grand Hotell Tallinn asub Toompuiestee 27 Meriton Grand Hotelli saab trollidega 1, 7, 5, 4 ja bussidega 22, 40, 59

Parkimis võimalused :
Hotelli ees saab parkida parklas Europark ,
Esimene tund – esimene 20 min tasuta, järgnev 20min 5kr.
Alates teisest tunnist – 40kr/h
Päeva pilet / 8h – 150kr
Lähedal olevad parklad asuvad Kaarli kiriku külje peal (vana tennise väljakud) Balti Jaama parklad Lähedal olevad tänavad, kus peaks kehtima linna piirkond.

Asukoha kaart 

Registreeruda saate helistades numbril 6 733 854 või numbril 658 5087 (ka automaatvastaja) või internetis: http://www.eformular.com/esterliinak/foorum2008.html

Registreerumisel palume kindlasti teatada, millises töötoas soovite osaleda. 

Kahjuks on kohtade arv piiratud. 

Ootame Teie osalemist ja peatset registreerumist. 

Avo Üprus
Juhatuse esimees

Kersti Lootus
Juhatuse aseesimees