EN ühingu asutajaliige valiti EMSL nõukogu esimeheks

12.12.2008
Eesti Naabrivalve ühingu asutajaliige Maarja Mändmaa valiti Eesti
Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu (EMSL) nõukogu esimeheks.
 
EMSL nõukogu valis eile oma esimeheks Maarja Mändmaa, kes on EMSLi nõukogusse esitatud Eesti Naabrivalve ühingu poolt. M.Mändmaa on olnud Eesti Naabrivalve ühingu kahe juhatuse liige ning naabrivalve tegevuse algusest alates aidanud kaasa naabrite vahelise koostöö idee tutvustamisele ja laienemisele Eestis.
 
Viimased kuus aastat EMSLi nõukogu esimehe ametit kandnud Lagle Parek lausus mantlipärija kohta, et EMSLi nõukogu sai omale tugeva analüüsi- ja otsustusvõimega juhi: „Maarja tegemised on eelkõige tulemuslikud ja ta ei räägi udu – selliseid inimesi leidub meil küllaltki vähe.“
 
Mullu suvest Hoolekandeteenuste Aktsiaseltsi juht Mändmaa (34) on töötanud viis aastat Sotsiaalministeeriumi kantslerina, 1996-2002 Justiitsministeeriumis. Ta on MTÜ Eesti Naabrivalve asutajaliige ja kuulunud selle juhatusse kahes koosseisus; õppinud Riigikaitse Akadeemias (cum laude) ja Tartu Ülikoolis avaliku halduse magistrantuuris. Mändmaa on parteitu.
 
EMSLi nõukokku kuuluvad Aare Hõrn, Allar Jõks, Barbi Pilvre, Daniel Vaarik, Eimar Veldre, Kristina Mänd, Lagle Parek, Maarja Mändmaa, Mall Hellam ja Rainer Nõlvak. Vt rohkem www.ngo.ee/noukogu .
 
EMSLi visiooniks on läbimõeldud ja aktiivsel osalusel põhinev kodanikuühiskond, kus inimestel on soov, võimalused ja oskused positiivseid muutusi ellu viia. EMSLi missiooniks avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste huvide kaitsjana on arendada ühenduste tegevust toetavat keskkonda ja tugevdada ühenduste suutlikkust selles tulemuslikult tegutseda.
 
Alari Rammo
EMSL |   630 9630   |   505 0052  
alari@ngo.ee| skype:kcalor?chat  My status | www.ngo.ee