Eesti Naabrivalve ja Ida-Virumaa Politseiprefekuuri esindajate kohtumine

30.03.2008

31.märtsil toimub Eesti Naabrivalve ja Ida-Virumaa Politseiprefekuuri esindajate kohtumine.

Esmaspäeval, 31.03 kell 11.00 toimub Jõhvis Ida Politseiprefektuuris Naabrivalve ühingu ja Ida Politseiprefektuuri esindajate koosolek, kus arutatakse Ida-Virumaal naabrivalve ja politsei koostööd, naabrivalve sektorite käekäiku ning edasist tegevust maakonnas.

Eesti Naabrivalve tegevjuht Tiina Ristmäe ning Ida-Virumaa naabrivalve projektijuht Aleksandr Bondarenko annavad ülevaate senisest tegevusest Ida-Virumaal, kus kõige rohkem sektoreid on Narvas. Kuna naabrivalve esindajat ei ole üsna pikalt selles piirkonnas olnud, siis esimesena tegelemegi olemasolevate sektorite tegevuse toetamisega, kus kindlasti politseipoolne abi igati vajalik. Rohkem rõhku tahame panna naabrivalve liikumise tutvustamisele Ida-Virumaal – meediatöö, osalemine messidel ja laatadel ning elanike koosolekul annavad selleks võimaluse. Ka naabrivalve tutvustamisel on koostöö politseiga vajalik ning ka selles osas on võimalik ühiselt tegutsedes paremaid tulemusi saada.

Ida Politseiprefektuuri esindab politseiprefekt Tarmo Kohv ning lisaks eelnimetatule tahame rääkida ka kuritegevuse statistikast naabrivalve sektorites Narvas ja Jõhvis.

Naabrivalve tegevusi Ida-Virumaal toetab ühingu suursponsor Ergo Kindlustus.

Lisainformatsioon
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Tel.: 6522522; 5136630