• Uudised
Kutsume teid alaealiste kuritegevuse arengukava seminarile!
15.11.2006

13.detsembril 2006 toimub Rahvusraamatukogu suures saalis infoseminar, kus tutvustatakse alaealiste kuritegevuse arengukava aastateks 2007-2009.

Arengikava saate lugeda siit!

Töö alaealiste õigusrikkujatega on tulemuslik vaid koostöös erinevate spetsialistidega. Sealjuures on oluline, et alaealistega tegelevad spetsialistid (lastekaitseametnikud, politseinikud, prokurörid, kriminaalhooldajad, kohtunikud jne) mõistaksid ühtemoodi nii võrgustikutöö põhimõtteid kui ka vajadust koostöövõrgustiku järele.

Eelnevast tulenevalt on koostatud "Alaealiste kuritegevuse vähendamise arengukava aastateks 2007- 2009", mis sai Vabariigi Valitsuselt heakskiidu 26. oktoobril käesoleval aastal.

Nimetatud arengukava on koostatud mitmete osapoolte (sh ka Eesti Naabrivalve ühingu) koostöös ja sisaldab endas mitmeid tegevusi, milles Teil kõigil on vajadus osaleda, et meid saadaks edu arengukava üldeesmärgi täitmisel - vähendada alaealiste õigusrikkumisi ja nende poolt toimepandud korduvkuritegevust.

Kuna peame parema infovahetuse huvides oluliseks arengukava tutvustada, siis kutsume Teid arengukava infoseminarile, mis toimub 13. detsembril 2006. a Tallinnas, Rahvusraamatukogu suures saalis.

Infoseminari päevakava edastame Teile lähinädalate jooksul.

Infoseminarile registreerimiseks edastage sellekohane teade kuni 30. novembrini k.a. Justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna sekretärile Ly Pajurile telefoni (6 208 111) või elektronkirja ( ly.pajur@just.ee) teel.

Konverentsil osalejatele kaetakse toitlustus (hommikukohv ja väike lõuna). Transpordi- ja majutuskulud peavad osalejad ise kandma.

Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
5136630

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi