• Uudised
Tallinn hakkab tegelema vabatahtlikega
17.01.2007

Tallinna Linnavalitsus kuulutas välja konkursi uuele ametikohale, mille täitja hakkab tegelema vabatahtlike kaasamise ja koostöövõrgustiku loomisega; juba lähiajal soovib linn ka vabatahtlikke registreerima hakata.

Tallinna Munitsipaalpolitsei ameti juurde rakendatava töötaja ülesandeks on kontaktide loomine vabatahtlikkuse printsiibil toimiva omavalitsuse ja linnakodanike koostöövõrgustiku loomiseks ja ühisettevõtmiste läbiviimiseks. Samuti hakkab see inimene korraldama koostööd naabrivalve, korteriühistute, noorsoo-organisatsioonide ja mittetulundusühingutega turvalisuse tagamisel ning süütegude ennetustöö tegemisel, sealhulgas välja töötama ja läbi viima ühisprogramme Tallinna linnas.

Kandideerimisel tulevad kasuks töökogemus ennetustöö valdkonnas, teadmised mittetulundustegevusest ning organisatsioonidevahelise ühis- ja koostöö korraldamisest.

Kandidaatidel palume esitada aadressil Paldiski mnt 47, 10614 Tallinn või e-posti aadressil silvia.tammik@tallinnlv.ee avaldus, elulookirjeldus vähemalt kahe soovitaja kontaktandmetega , omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele ning kuni 2 lk essee teemal “Vabatahtlikud Tallinnas - kes nad on, mida teevad ja mida veel võiksid teha?”

Dokumendid esitada 26. jaanuariks 2007.

Täiendav info telefonil 661 9869, Silvia Tammik või 661 9861, Tiit Kivikas.

Linnapea Jüri Ratas kutsus mullu esmakordselt linlasi vabatahtlikele korrastustalgutele ning üleskutse leidis laialdast toetust.

Kaido Padar
Linnapea nõunik
50 76644

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi