• Uudised
Tallinnas allkirjastatakse selle aasta esimese naabrivalve sektori
16.03.2007

Täna, 16.märtsil, kell 13.30 allkirjastatakse Kristiine Linnosa Valituses Elektroni 4 naabrivalve sektori koostööleping. Elektroni 4 on 2007 aasta esimene naabrivalve sektor Tallinnas.

Alates 2007 aastast on naabrivalve sektori moodustamise koostööleping viiepoolne – sektori esindaja, politsei, kohaliku omavalitsuse ja naabrivalve ühingule on lisandanud Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet.

Lepingu sisuks on viie osapoole omavahelise koostöö edendamine. Igal naabrivalve liikmel on nüüd olemas peale oma konstaabli ja linnaosa valitsuse ametniku kontaktide ka munitsipaalpolitsei ametniku kontaktid. Naabrivalve liikumise peamine idee on „kui näed - reageeri vastavalt oma võimalustele!” Tallinna Munitsipaalpolitsei lisandumine naabrivalve koostööpartnerite hulka suurendab elanike võimalusi reageerida, lisaks on munitsipaalpolitseinike üheks rolliks ka reageerimisvõimaluste ja heakorda puudutava teabe selgitamine.

MTÜ Eesti Naabrivalve on 2000 aastal loodud ühing, mille tegevuse peamiseks eesmärgiks on toetada kodanikualgatust ja koostöös teiste osapooltega parandada kogukonna turvalisust ning heakorda.

Lisainformatsioon:
Anne-Lii Rello
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tallinna projektijuht
Tel.: 6522522; 5015346

Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht Tel.: 6522522; 5136630

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi