• Uudised
Tallinna munitsipaalmaja elanikud alustavad naabrivalvega
30.05.2007

Neljapäeval 31.mail, Põhja-Tallinna Valitsuses, kell 11.00 kirjutatakse alla koostööleping uue, Uus-Maleva 6, naabrivalve sektori moodustamiseks. Esmakordselt on koostööleping kuuepoolne – lisaks naabrivalve ühingu, sektori, politsei, linnaosa ja munitsipaalpolitseile kirjutab lepingule alla ka Tallinna Elamumajanduseamet. Lepinguga lubavad pooled üksteist toetada ning teha koostööd ühiste eesmärkide nimel.

Munitsipaalmaja eripäraks on mitmesuguse sotsiaalse taustaga elanikkond ning sellest tulenevalt ka erinevad arusaamad kodust, turvalisusest ja heakorrast. Initsiatiiv naabrivalve liikumisega alustada tuli munitsipaalmaja haldajalt AS Maket Kinnisvara elamuhaldur Konstantin Seredenkolt. Peale mitmeid majakoosolekuid ja kohtumisi jõudsime ühisele arusaamale, et ainult koostöös ja infot vahetades on võimalik luua kõigile turvaline elukeskkond.

Naabrivalve on kodanike algatusel ja initsiatiivil põhinev kogukonnaliikumine, mida koordineerib Eesti Naabrivalve Ühing. Tallinnas finantseerib naabrivalve tegevust Tallinna Linnavalitsus.

Lisainformatsioon

Anne-Lii Rello
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tallinna projektijuht
6 522 522
50 15 346
Anne-Lii@naabrivalve.ee
www.naabrivalve.ee  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi