• Uudised
Eesti Naabrivalve ühingul on uus koostööpartner!
06.02.2009

Eesti Naabrivalve pakub muuhulgas oma liikmetele võimalust saada soodushindadega tooteid ja teenuseid turvalisuse valdkonnas. Koostööpartnerite hulka on nüüd lisandunud ka grafiti puhastusfirma Niks ja Naks OÜ. Firma tegutseb Eestis alates 2003 aastast ja ette on näidata juba päris suur hulk grafitist puhastatud pindu. Lisaks grafiti puhastamisele erinevatelt pindadelt tegeleb ettevõte ka parklate joonimisega ja fassaadide pesuga. Naabrivalve liikmed saavad OÜ Niks ja Naks teenuseid osta soodushinnaga, vastavalt töö iseloomule pakub ettevõte soodustust 10-20%. Soodustuse saamiseks tuleb nimetada oma naabrivalve liikmelisust.
 
Võib tunduda, et grafiti ei ole probleem, mis vajab kiiret ja professionaalset sekkumist. Kuid siiski - grafiti joonistamine avalikus kohas on ebaseaduslik, teiseks on näiteks Tallinna heakorra eeskirjas nõue, et kinnistu omanik peab korras hoidma hoone fassaadi. 2008 aastal alustas Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet Tallinnas väärteomenetlust 36 grafitiga seonduva sündmuse kohta ja määrati rahatrahve 60 780 krooni eest. Kolmandaks avaldab grafiti mõju ka korrarikkumistele piirkonnas. Nii et põhjuseid on mitmeid, miks grafitit oma kodumajal märgates koheselt tegutsema asuda tuleb. Lisaks kutsume elanikke üles kiirelt tegutsema, kui
tabate grafiti joonistajad teolt – võimalusel proovige sündmust jäädvustada ja teavitage kindlasti politseid lühinumbril 110.
 
Lisainformatsiooni Niks ja Naks OÜ kohta saab:
www.niksjanaks.ee
Reimo Kiho
niksjanaks@niksjanaks.ee, telefon  56 479 479  
 
Lisainformatsiooni teiste naabrivalve koostööpartnerite kohta saate meie kodulehelt http://www.naabrivalve.ee/?mid=142
 
Teate edastas:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Tel.: 6522522; 5136630 
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi