• Uudised
Meie partner turvafirma ESS 10-aastane
14.03.2001
15.märtsil 1991 asutati AS Eesti Julgestusteenistuse ESS. Esimese tegevusaasta 9 töötajaga lõpetanud ESS on tänaseks kasvanud rahvusvahelise majanduskontserni Group 4 Falck tütarettevõteteks Eestis, Lätis ja Leedus, mille ligi 4000 töötajat osutavad teenuseid ligi 26000 püsikliendile.
Oma kümnendat sünnipäeva tähistab firma mitmel viisil. Heategevusliku projekti raames kohtuvad kuni kooliaasta lõpuni Tallinna ja selle lähiümbruse koolide esimeste ja viimaste klassidega ESSi spetsialistid, rääkides turvalisusest, käitumisest kriisiolukordades, tutvustades turvatöö olemust.

15.-31.märtsini tasub ESS, tehes koostööd Tallinna Kristliku Hoolekandekeskusega, Tallinna, Aseri, Maardu, Riisipere ja Paldiski kodutute laste ja noorte toitlustamise eest.

Tallinna sadama C-terminali kõrvale püstitatud pidutelgis toimuvad ESSi asutaja Urmas Sõõrumaa ja praeguse juhatuse esimehe Peeter Tohveri vastuvõtud klientidele, koostööpartneritele ja oma töötajale.

18.märtsil, pühapäeval kella 11.-17.00 on suur sünnipäevatelk avatud perepäevalistele. Uudistamiseks on välja pandud patrull-, rahaveo- ja kiirabiauto, vetelpäästepaat. Tutvustatakse vastvalminud, kliendi jaoks laiemate kasutusvõimalustega kodulehekülge. Antakse ülevaade auto- ja videovalve võimalustest. Ainult kohapeal saab kasutada perepäeva pakkumist, liitudes ESS Koduvalvega on teile kolme esimese kuu teenustasu tasuta. Küsimustikule vastanute vahel loositakse välja 500 suitsuandurit.

Põnevat meelelahutust pakuvad näitlejad ESSi teemaliste lühietendustega ja Eesti parim mustkunstnik-illusionist Rocky Steif. Mõnusat muusikat mängib DJ RAY.

Pisiperele on avatud karupoeg Puhhi maailm, kus toimuvad võistlused, mängud, etendused, tegemised ja trall.

2.detsembril 2000 sõlmisid ESS Eesti ja MTÜ Eesti Naabrivalve koostöölepingu, millega ESSist sai naabrivalve liikumise ametlik koostööpartner. Turvafirma võttis endale kohustuse aidata naabrivalve liikumist nõu ja jõuga. Konkreetsemad koostööprojektid jäid uude aastasse.

Ühena esimestest sammudest pakub ESS naabrivalve liikumisega liitunud majapidamistele koduvalvet soodustingimustel.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi