• Uudised
Tegevust alustab esimene naabrivalve sektor Kuressaares!
26.09.2007

Eesti Naabrivalve ühing on tegutsenud juba 7 aastat ja naabrivalvega on liitunuid igas maakonnas, kuid Eesti saartel ei ole siiani naabrivalvega alustatud. Nüüd on Kuressaares grupp elanikke otsustanud ühiselt turvalisuse ja heaolu parandamiseks tegutsema hakata ning otsustati alustada naabrivalvega.

Kuna Kuressaare on turvaline ja rahulik paik ja inimesed praeguse olukorraga rahul, siis Hariduse naabrivalve sektoris keskendutakse pigem sellise olukorra hoidmisele. Naabrid üksteist juba tunnevad, suheldakse tihedalt, välja on kujunenud rahulik ja mõnus elupiirkond. Seoses naabrivalve sektori tegevusega lisandub juurde üksteise abistamise ja probleemidele reageerimise võimalusi ning naabrivalve plakatid annavad infot ka võõrale, et siin piirkonnas on hoolivad ja tähelepanelikud elanikud.

Hariduse naabrivalve sektori tegevust alustab traditsiooniline naabrivalve koostööleping, mis kirjutatakse alla neljapäeval 27.septembril kell 14.00 Kuressaare Linnavalitsuses. Lepingusse on kaasatud neli osapoolt: Hariduse naabrivalve sektor, mida esindab sektori vanem Jaan Paltser, Kuressaare Linnavalitsus, mida esindab linnapea Urve Tiidus, Kuressaare Politseiosakond, mida esindab vanemkomissar Kaido Vahter ning MTÜ Eesti Naabrivalve, esindajaks tegevjuht Tiina Ristmäe.

Hariduse naabrivalve sektorisse on kaasatud 24 perekonda. Ühingu kogemus näitab, et esimene naabrivalve sektor on heaks reklaamiks ja huvitekitajaks teistele elanikele, nii et loodame õige pea Saaremaale naabrivalve sektoritele lisa!

Lisainformatsioon:
Tiina Ristmäe
MTÜ Eesti Naabrivalve
Tegevjuht
Tel.: 6522522; 51 36630
www.naabrivalve.ee  

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi