• Uudised
Koostöö laieneb
05.02.2002
Kolmapäeval, 06. veebruaril kell 12.00. toimub Tallinna Linnavolikogu 2. korruse saalis MTÜ Eesti Naabrivalve poolt välja antud „Naabrivalve Õppematerjali“ tutvustus. Raamat on suunatud eelkõige naabrivalve aktivistidele, aga kindlasti on kasuks ka kõigile teistele. Lisaks turvalisuse tagamise nõuannetele on materjalis käsitletud ka ühise tegutsemisega seonduvat ja pakutud välja erinevaid lahendusvariante.

Raamat on algselt välja antud Suurbritannia Naabrivalve Ühingu poolt koolitamaks sealseid naabrivalvest huvitatuid inimesi.

Samas kirjutatakse alla mittetulundusühingu Eesti Naabrivalve ja ESS-i vaheline sponsorleping aastaks 2002. Lepingule kirjutavad alla Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik ja ESS Eesti juhatuse esimees Peeter Tohver.

Teine koostööleping sõlmitakse mittetulundusühingu Sotsiaalse Rehabilitatsiooni Keskuse, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Kriminaaltöö Keskuse, mittetulundusühingu Kuriteoohvrite Toetamise Ühing “Ohvriabi” ja mittetulundusühingu Eesti Naabrivalve vahel.

Leping sõlmitakse väljendamaks ühist kavatsust teha koostööd kuritegevuse ennetamisel ning kahjude ja kannatuste vähendamiseks.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi