• Uudised
Naabrivalve laieneb Kristiine linnaosas ja saab hoo sisse Ida-Virumaal
07.05.2002
Täna, 7. mail kell 13.00 toimub Kristiine linnaosavalitsuses Kuldnoka esimese Naabrivalve Sektori asutamislepingu allkirjastamine. Lepingule kirjutavad alla loodava sektori vanem Tavo Saarne, Kristiine linnaosavanem Lauri Laasi, Lõuna Politseiosakonna ülemkomissar Raivo Küüt ning Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik.

Loodav sektor on Kristiines juba neljas ning Tallinnas kolmeteistkümnes. Loodava sektori näol jätkub viimasel ajal süvenenud tendents, mille kohaselt on naabrivalve järjest enam laienemas kortermajades.Homme, 8. mail saab Ida-Virumaa juurde seitse uut naabrivalve sektorit, kui kell 18.00. allkirjastavad Voka alevikukeskuses, Narva mnt. 2, Toila vallavanem Bruno Uustal, Ida-Viru Politseiprefektuuri korrakaitseosakonna ülemkomissar Herman Piirsalu, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik ning loodavate sektorite vanemad ühise tegutsemise lepingud.

Viis sektorit luuakse juba traditsiooniliselt kortermajades. Ülejäänud kaks on aga uueks suunaks naabrivalve arengul.

Üks sektor luuakse garaažiühistu liikmete algatusel ning teine Voka lastekodus.Tarmo Vaik, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees sõnas, et naabrivalve sedavõrd hoogne laienemine ühes piirkonnas näitab nii kohaliku omavalitsuse, politsei kui ka elanike suurt huvi kõigi osapoolte koostöös ise midagi oma turvalisuse heaks midagi ära teha. Eriti hea meel on selle üle, et selline pidulik sündmus leiab aset mai, kui kriminaalpreventsiooni kuu raames, mille motoks ju ongi „Muudame elukeskkonna turvaliseks“, lisas Vaik.

Kindlasti tuleb ära märkida nii Ida-Viru Politseiprefektuuri kui ka Toila vallavalitsuse aktiivset tööd naabrivalve propageerimisel ja arendamisel.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi