• Uudised
Politsei palub abi varastatud autode leidmisel
19.06.2002
Näiteks 12.06.2002 kella 20.00 parkis kannatanu oma helehalli nelja ukselise sõiduki Toyota RAV 4 (väljalaskeaasta 2001), Pärnu mnt 238 juures asuvasse Järve Selveri parklasse. Veidi hiljem parkimiskohta naastes avastas kannatanu, et korralikult lukustatud ja signalisatsiooni all olnud masin numbrimärgiga 138 MCX on varastatud. Kannatanu hindas talle tekitatud materiaalse kahju 300 000.- kroonile.

Võimalus, et enamikke Tallinnast varastatud autodest võidakse hoida pealinna erinevates garaažides, on väga suur. Seetõttu panevad autojälitustalituse politseinikud igale elanikule südamele, et kui keegi on oma garaažiboksi välja üürinud vähegi kahtlust äratavatele isikutele, teatada sellest koheselt autojälitustalitusele.

“On võimalik, et väljarenditud garaažis võidakse hoida teie enda lähedaselt inimeselt varastatud autot või muid esemeid. Sellise olukorra vastu on meil võimalik välja astuda vaid ühiselt, vaid koostöös politseinike ja elanikkonna vahel. Meie jaoks on äärmiselt oluline, et kui keegi on märganud oma kodu lähedal või garaažiboksi lähedal tähelepanu äratavat liikumist või tegevust, anda sellest teada ka politseinikele. Igasugune teave, mis aitab kurjategijaid kindlaks teha, tabada ja varastatud esemed nende õigetele omanikele tagastada, on alati teretulnud,” rõhutas kriminaalpolitseinik.

Infot, mis aitaks kurjategijate elu võimalikult raskeks ja keeruliseks ning meie elukeskkonda turvalisemaks muuta, saab anda kas numbritel 612 5965, 052 002 41 või e-maili teel aadressil leho@tpp.pol.ee
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi