• Uudised
Narkojoobes vargad tabati tänu pealtnägijale
09.07.2002
Täna varahommikul tungiti Pärnus Metsa tänaval esiukse klaasi lõhkumise teel Nissan Primerasse, kust varastati automagnetoola ja päikeseprillid ning omaniku hinnangul tekitati lõhkumise ja vargusega 20 000 krooni suurune kahju.

Ukseluku lõhkumise teel murti ka läheduses seisnud Mazda 626, kust varastati automagnetoola esipaneel, tekitades kahju 7 500 krooni ulatuses.

Üks autoomanikest märkas läbi udu autode juures kahtlast toimetamist ja andis toimuvast teada politseikorrapidajale. Info edastati koheselt patrullekipaažidele ja tänu teataja poolt antud isikukirjeldustele tabati sündmuskoha vahetus läheduses 2 Pärnu noormeest: 22-aastane Vadim ja 21-aastane Stanislav.

Turvakontrolli käigus leiti mõlemalt mehelt kotike valge pulbrilise ainega ning ühelt ka süstal. Narkoekspertiis osutus mõlema mehe puhul positiivseks.

Mõlemat meest on ka varem narkootilise aine tarvitamise eest rahatrahviga karistatud. Nii Vadim kui ka Stanislav on kriminaalkorras karistatud toimepandud salajaste varguste eest. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Pärnu Politseiprefektuuri politseiametnikud on tänulikud kõigile kaaskodanikele, kes on õigusrikkumist märgates koheselt sellest teavitanud politseid.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi