• Uudised
Teabepäev Haaberstis
04.12.2002
Homme, 5. detsembril toimub Haabersti linnaosavalitsuses esimest korda linnaosa turvalisust puudutav teabepäev, kuhu on oodatud kõik Haabersti elanikud.

Haabersti linnaosavalitsuses toimuval teabepäeval on hea võimalus tutvuda sealsete konstaablite tööga ning samuti esitada küsimusi, mis puudutavad Haabersti turvalisust. Elanike küsimustele vastavad Tallinna Põhja politseiosakonna ülemkomissar Andre Hansaar, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik ning samuti Haabersti linnaosavanem Tatjana Muravjova.

Teabepäeva eesmärk on tutvustada politsei tööd selles piirkonnas ning plaane, kuidas linnakodaniku ning politsei koostööd tõhusamaks muuta. “Kontakti ja koostöö saavutamine elaniku ja politsei vahel on äärmiselt oluline. Soovime, et inimesed ise sekkuksid aktiivsemalt korra tagamisse Haaberstis. Väga heaks näiteks on siinkohal Nõmmel edukalt toimiv naabrivalve,” rääkis Hansaar.

Haabersti on üks turvalisemaid linnaosi Tallinnas. Käesoleva aasta kümne esimese kuuga on Haaberstis toime pandud vaid 4,9% kogu Tallinna kuritegudest. Ka on Haaberstis kõige vähem tänavakuritegevust.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi