• Uudised
Naabrivalve alustab tegevust Narvas
12.03.2003
13ndal märtsil kell 11.30. kirjutavad Narva linnapea Tarmo Tammiste, Narva politseiprefekt Artur Pärnoja ning MTÜ Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik alla raamlepingule, mille kohaselt hakkavad osapooled koostööd tegema turvalisuse parandamisel Narvas.

Narva linnavalitsus on lubanud eraldada ruumid naabrivalve infopunktiks, politsei on juba määranud ühe politseiametniku naabrivalvet koordineerima ning Eesti Naabrivalve omalt poolt kindlustab vajalikud koolitusmaterjalid ning oskusteabe.

Samas antakse allkirjad ka kahe esimese naabrivalve sektori asutamise lepingutele. Loodavad sektorid asuvad kortermajades ning neis on kaasatud üle 70 korteri.

Politsei sõnul on huvi naabrivalve loomise vastu Narvas suur ning kindlasti saavad esimesed kaks sektorit peatselt lisa.

Tarmo Vaik sõnas, et probleemsemates piirkondades järjest rohkem levima hakkav elanike huvi oma turvalisuse heaks midagi ise ära teha, on igati tervitatav. Kohaliku omavalitsuse, politsei ning elanike ühine tegutsemine aitab kindlasti kaasa neis piirkondades ka teiste sotsiaalsete probleemide lahendamisele.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi