• Uudised
Linnakodanik aitas pealinna politseil tabada soomlastelt varastatud väikebussi
19.06.2003
Kolmapäeval, 18. juuni südapäeval varastati Järve Selveri parklast soomlastele kuulunud väikebuss, mis tabati tänu tähelepanelikule linnakodanikule mõni aeg hiljem.

Soomlased parkisid väikebussi Kristjani (sünd. 1974) auto kõrvale Järve Selveri parklas eile, 18. juunil kella 12 ajal päeval, et minna poodi. Mõni minut hiljem nägi aga Kristjan soomlaste Volkswagen Caravelle marki väikebussi istumas meest, kes ei olnud soomlastega sealt koos väljunud.

Kuna kahtlust tekitanud tundmatu meesterahvas sõitis soomlaste autoga ära, hakkas Kristjan teda jälitama, kutsudes samas politsei. Majaka tänava lähistel auto peatus ning seda juhtinud meesterahvas jooksis ära.

Auto on omanikele tagastatud. Kuriteo uurimisega tegeleb Tallinna kriminaalpolitsei autogrupp. Tagaotsitav on umbes 25aastane, tumedate juustega noormees, kes kandis seljas heledat jopet ja jalas musti pükse. Kõigil, kel on tundmatu meesterahva või nimetatud sündmuse kohta informatsiooni, palume sellest teatada politseile numbril (0) 612 5907 või lühinumbril 110.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi