• Uudised
Vanalinna ettevõtted hakkavad ühiselt kuritegevust ennetama
21.04.2004
Kolmapäeval kell 16.00. toimub Tallinna Kesklinna Valitsuses pidulik 1. Vanalinna Ärivalve Sektori asutamislepingu allakirjutamine.

Ärivalve on Naabrivalve (alustatud 2000. a.) ja Koolivalve (alustatud 2002. a.) järel kolmas kuritegevuse ennetamisele suunatud liikumine, mis on MTÜ Eesti Naabrivalve poolt käivitatud.

Ärivalve eesmärgiks on ühes piirkonnas tegutsevate ettevõtete, politsei ja kohaliku omavalitsuse koostöös ennetada kuritegevust ja selle kaudu parandada elu- ja ärikeskkonna kvaliteeti.

1. Ärivalve Sektor alustab tegevust Müürivahe, Väike-Karja ja Suur-Karja tänavate piirkonnas. Kokku on kaasatud 15 erinevat teenindusasutust. Kõik ettevõtted on liitunud vabatahtlikult ja avaldanud soovi koostööks. Esimese sektori vanemaks saab Nimeta Baari esindaja hr. Marko Annion.

Eesti Naabrivalve varustab liitunud firmad abimaterjalidega ja vastavate kleebistega. Politsei ja Linnaosavalitsus on määranud omapoolsed kontaktisikud Ärivalves osalejatele.

Uueks Eesti Naabrivalve partneriks saab alates kolmapäevast Radiolinja, kes on loomas Ärivalvega liitunud firmadele uudset spetsiaalset sidelahendust, mille abil on võimalik mobiilside vahendusel kiiresti ja operatiivselt turvainfot vahetada.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi