• Uudised
Esimene aasta Koolivalvega
25.04.2004
26. aprillil kell 16.00 toimub Reaalkooli saalis pidulik üritus „Esimene aasta Koolivalvega“. Kokku on kutsutud õpilased ja juhtkonna esindajad projektis osalevatest koolidest, sponsorid, koostööpartnerid linnaosavalitsustest ja politseist ning noorteorganisatsioonidest.

Ürituse eesmärk on tunnustada ja kiita osalejaid ning tänada sponsoreid ja koostööpartnereid. Oodatud on esindajad ka projektis mitte-osalevatest koolidest, tutvumaks senise tegevusega.
Üritus korraldatakse koostöös Tallinna Linnavolikoguga.

Koolivalve projekt on MTÜ Eesti Naabrivalve algatus, mille eesmärgiks on suurendada turvalisust koolides. Sisuliselt on tegemist infovahetuse ja koostöö arendamise ja propageerimisega õpilaste, kooli juhtkonna, politsei ja omavalitsuse vahel, õpilasele püütakse abi küsimine ja sekkumine teha võimalikult lihtsaks. Projekti teine pool on huvitegevus ja ekskursioonid, kus õpilastele pakutakse tasuta erinevaid vaba aja ja silmaringi laiendavaid üritusi, mis on mingi määral seotud korrakaitsega. Hetkel on kaasatud 18 Tallinna kooli. 2004 aastal on projekt laienenud ka Viljandisse ja Pärnusse.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi