• Uudised
Eesti Naabrivalve asub propageerima ka tuleohutust
27.05.2004
MTÜ Eesti Naabrivalve ja AS Kidde Eesti sõlmisid koostöökokkuleppe, mille alusel saavad naabrivalve sektorid edaspidi väga soodsate hindadega osta tuleohutusvahendeid, nagu suitsuandurid, tulekustutid jm.

Lisaks pakub Kidde Eesti naabrivalves osalejatele ka tasuta tuleohutusalast koolitust. Sel aastal on plaanis läbi viia 4 koolitust.

Eesti Naabrivalve on tänaseks sõlminud koostöölepingud 7 firmaga. Tarmo Vaik, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees sõnas, et kui siiani püüdis ühing oma liikmetele pakkuda eelkõige kuritegevuse vähendamisel abiks olevaid tooteid-teenuseid, siis leping Kidde Eesti`ga avab ühingu liikmetele palju laiemad võimalused oma kodude turvalisemaks muutmisel.

Tuleohutus on turvalisuse üks osa, mis tänase päevani on pälvinud liiga vähe tähelepanu. Käesoleva lepingu raames avaneb Eesti Naabrivalve liikmetele võimalus saada osa Kidde ülemaalmsest kogemusest ning uusimatest toodetest tuleohtuse valdkonnas. On ju teada vanasõna, et kui varas jätab nagi seina, siis tuli ei jäta midagi.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi