• Uudised
1. mail toimub Glehni pargis kogupereüritus “Kodupaik turvaliseks”
26.04.2005

1. mail kella 12-16 toimub Nõmmel Glehni pargis kevadine kogupereüritus “Kodupaik turvaliseks ”, mis seekord on arvult viies. Kogu pärastlõuna pakutakse turvateemalist informatsiooni, põnevat tegevust ja meelelahutust nii suurtele kui väikestele, päeva juht on Peep Taimla.

Glehni pargis (Vana-Mustamäe 48) kell 12 algaval üritusel tutvustavad oma tegevust turvalisuse tagamisel politsei, liikluspolitsei, noorsoopolitsei, kaitseliit, abipolitseinikud ja konstaablid.

Koduvarguste ennetamise erinevatest võimalustest jagavad informatsiooni MTÜ Eesti Naabrivalve ja AS Falck Eesti. Oma oskusi näitavad politseikoerad ja Kullo lennumudelistid, enesekaitsevõtteid demonstreerib Riveta.

Kontsertkavas esinevad lasteansambel Vinged Jütsid ja Audentese tantsutüdrukud, lapsi lõbustavad Lõvi Leo ja lastebatuut, kontserdi annab ansambel Genialistid. Glehni lossis on väljapanekutega Nõmme Muuseum, Politseimuuseum, MTÜ Eesti Naabrivalve, Tervisearendusinstituut, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistikakeskus.

Üritusel saab proovida enesetunnet pöörlevas autos ja osaleda loteriis, töötavad toitlustuskohad, pakkudes sööki ja jooki. Soovitav on kohale tulla jalgsi või jalgrattaga, autode parkimine on korraldatud Vääna ja Tähetorni tänaval.

Üritus on TASUTA.

Ürituse korraldab Põhja Politseiprefektuur Lõuna politseiosakond koostööpartneritega:

Tallinna Linnavalitsus

Nõmme Linnaosa Valitsus

MTÜ Eesti Naabrivalve

AS Falck Eesti

MTÜ Operation Lifesaver Estonia

Kaitseliit

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi