• Uudised
Politsei pidas tänu linnakodaniku kiirele tegutsemisele kinni vargad
03.05.2005

29.04 kella 15.00 ajal astusid Pärnus Hommiku tänaval asuvasse ilusalongi sisse Anna (sünd 1983) ja Olga (sünd 1976). Olga astus juuksuriga vestlusse teenuste ning hindade teemal ning Anna võttis samal ajal juuksuritoolis istunud naise käekotist mobiiltelefoni ning rahakoti. Peale seda neiud lahkusid salongist ning suundusid Rüütli tänava suunas.

Varguse avastades jooksis salongi meestöötaja koheselt kurjategijatele järele, pidas ühe neiu kinni ning kutsus politsei. Teine neiu tabati hiljem erinevate politseiüksuste hea koostöö tulemusel.

Inimesed, kes sekkuvad kartmatult õiguserikkumistesse ja julgevad seista õigluse eest, on meile kõigile eeskujuks! Viimasel ajal on selliseid inimesi õnneks järjest rohkem. Ja ega teisiti, kui kõik koos, ei olegi võimalik kuritegevusega võidelda. See on nii tähtis valdkond, et ainult politsei õlule seda jätta ei saa¡ märkis Pärnu politseiosakonna kriminaaltalituse ülemkomissar Andres Sinimeri.

Politsei avaldab südamlikku tänu mehele, kes näitas üles kodanikujulgust ning tegutses varaste tabamisel otsustavalt ja kiirelt.

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi