• Uudised
05.05.05.-5-255
05.05.2005

Täna, 5. mail 2005.a. saab Eesti Naabrivalve ühing 5 aastaseks. Sünnipäeval allkirjastasime Viljandis 2 uue naabrivalve sektori asutamise lepingud. Kokku on tänaseks loodud 255 naabrivalve sektorit.

Siinkohal tänan kõiki neid, tänu kellele oleme nii kaugele jõudnud:

Justiitsministeerium, Tallinna, Viljandi, Narva, Pärnu linnavalitsused ja ka teised omavalitsused. Loomulikult kõik politseiametnikud - nii juhtivad, kellega oleme mitmeid lepinguid allkirjastanud kui ka konstaablid ja inspektorid, kellega iga päev head koostööd teeme. Suured tänud ka kõikidele meie headele sponsoritele ning headele koostööpartneritele Falck Eesti, Kidde Eesti, AssaBalt, Elisa, Baltsec, Fagel, Saku Metall, Ecmas, Kurmutec Systems, Metallimees, Regio, Ohvriabi, Rattaregister, Riveta Spordiklubi, Eesti Korteriühistute Liit, Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit, Operation Lifesaver Estonia ja paljud teised.

Ning loomulikult kõik need, kes 5 aastat tagasi Justiitsministeeriumis kokku said, et ühingule alus panna: Märt Rask, Tarmo Loodus, Tiina Ivask, Andres Jaadla, Märt Kraft, Kristen Michal, Viljar Moorits, Maarja Mändmaa, Urmas Paet, Ülle Rajasalu, Udo Rehkalt, Taavi Rõivas, Erik Salumäe, Urmas Seaver, Peeter Rehema ja Rein Voog.

Nagu inglased ütlevad: last, but not least: kõik need tuhanded inimesed, kes on tänaseks liitunud naabrivalvega, õpilased, kes on liitunud koolivalve projektiga, ettevõtted, kes on liitunud ärivalvega ning lasteaiad, kes on liitunud Turvalise Lasteaia projektiga.

Usun, et meie kõigi ühise tegutsemise tulemusena oleme suutnud muuta Eesti natukenegi turvalisemaks.

Parimate soovidega

Tarmo Vaik

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi