• Uudised
Kesklinnas moodustatakse IV ärivalvesektor
07.06.2005
Tallinna Kesklinna Valitsus

Kolmapäeval, 8.juunil kell 12.00 allkirjastavad Tallinna Kesklinna vanem Kalev Kallo, MTÜ Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik, Põhja Politseiprefektuuri Kesklinna Politseiosakonna ülemkomissar Andres Truss ja Vanalinna IV Ärivalve Sektori vanem Anne-Pii Saare Kesklinna valituse saalis, Nunne 18, ühise tegutsemise lepingu, millega fikseeritakse vastastikused kohustused ja õigused kesklinnas IV ärivalve sektori moodustamisel.

MTÜ Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik nimetas sõlmitava lepingu eesmärgina ärivalve sektoris kuritegevuse ennetamise ja valve korraldamine Pika tänava piirkonnas ning ärivalve süsteemi arendamise ja täiustamise koostöös politsei, ärivalve sektori vanema ja linnaosavalitsusega.

Esimene ärivalve sektor vanalinnas asutati läinud aasta aprillis ning see hõlmab Väike-Karja, Suur-Karja ja Müürivahe tänava ärisid. Lühikese ja Pika Jala ärisid ühendava II ärivalve sektori moodustamiseni jõuti 2004. aasta juulis ning III sektor asutati sama aasta novembris. Ärivalve liikumisest loodab linnaosa valitsus ja politsei tõhusat abi piirkonna kriminogeense olukorra parandamisel.

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi