• Uudised
Kevadsoojad tervitused kõigile!
24.04.2006

Juba kuuendat korda toimub 1. mail, algusega kell 12.00 tasuta kogupereüritus “Alati Teiega-Kodupaik Turvaliseks” . Sedakorda Nõmmel Vabaduse pargis Tähe laululava juures aadressiga Nõmme-Kase 12B. Kohale saab bussidega nr 18 ja 33 ning maha tuleks tulla Kaare peatuses.

Käes on kevad, mis tähendab, et peale looduse tärkavad ka vargapoisid. Nende tegemiste raskemaks muutmiseks saavad väga palju ära teha inimesed ise. Et meelde tuletada inimestele pisikesi näpunäiteid ning vajadusel jagada informatsiooni, tutvustab politsei koos linnaosa ning turvafirma esindajatega oma kodu, kodumaja ning linnaosa turvalisemaks muutmise võimalusi.

Üritusel on päevajuhiks Tarvo Krall. Teemakohased sõnavõtud vahelduvad meelelahutuslike etteastetega. Kõikidel osalejatel on välja pandud oma organisatsiooni tööd ja töövahendeid, tutvustavad stendid-lauad ja tehakse ka demonstratsioonesinemisi jne. Muusikat teevad Politseiorkester, solist Karl Madis ning ansambel L’ Dorado. Kohal on ka liikluspolitsei, kes meenutab eelkõige lastele liiklusreegleid ja –märke. Võetakse soovijatelt vastu jalgratturi eksamit, jagatakse näpunäiteid ning infomaterjali liiklusohutuse teemal. Liiklusohutust, eelkõige raudteeliikluse osas, propageerib ka MTÜ OLE, kellel on publiku jaoks kaasas paar õpetliku sisuga lühifilmi ning hulgaliselt muid infomaterjale. Üritusel on ka nn. “pöörlev auto”, millel saab iga külastaja testida, mis tunne on avariis mitu korda üle katuse rulluda, kas ja kuidas kaitseb inimest autoavarii korral turvavöö jm.

Üritust korraldab Lõuna politseiosakond. Osalevad – Tallinna Linnavalitsus, Nõmme linnaosa valitsus, MTÜ Eesti Naabrivalve, MTÜ Ole, Tuletõrje- ja Päästeamet, AS Falck Eesti, MTÜ Falck Noorteklubi, Munitsipaalpolitsei jne.

 Ajakava:
12.00 Avatakse ekspositsioonid ja atraktsioonid Laval
12.00- ürituse avamine, tervitused politsei- linna- ja linnaosa juhtidelt
12.20 - esinevad Kuristiku Gümnaasiumi tantsutüdrukud
12.40 - Falck Noorteklubi esitlus
13.10 - Politseiorkester, solist Karl Madis
13.50 - Rovico Büroo esitlus (alkomeetrid)
14.10 - Münt Grupp lavashow (esmaabi)
14.30 - RIVETA Klubi - lavavõitlus ja R.E.D. Stuudio tantsutüdrukud
15.00- ans L'Dorado
16.00 - perepäeva lõpetamine

Olete oodatud

›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi