Eesti Naabrivalve ühing on aastaid läbi viinud konkurssi parima naabri leidmiseks

MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub ka sel aastal kõiki Eesti elanikke 1. maist kuni 15. maini osalema Parima naabri konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsutakse üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid.

Kõik oma naabri(te)st lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmiku(d) Parima Naabri konkursile, lisades selgituse, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Naabrivalve ja koostööpartnerid paluvad kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima naabri. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.

Kandidaate saab esitada (alates 1. maist kuni 15. mai), täites ankeedi MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehel või saates e-kirja aadressile: info@naabrivalve.ee. Lisaks naabri kiitmisele ja tema kontaktide edastamisele tuleb märkida ka esitaja, et konkursi žürii saaks vajadusel täiendavaid küsimusi esitada.

Konkursi peaauhinna osas on läbirääkimised partneritega tööprotsessis.

Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii.

Konkursi täpsemad tingimused on leitavad MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehelt: KONKURSI TINGIMUSED

Lisainformatsioon:
Marek Väljari
Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel: 5136630

E-mail: marek.valjari@naabrivalve.ee