• Uudised
Naabrivalve laieneb Tallinnas ja Türil
11.07.2002
Homme, 12. juulil kell 9.00. toimub Türi Linnavalitsuses nelja uue naabrivalve sektori asutamislepingute allkirjastamine. Lepingutele kirjutavad alla loodavate sektorite vanemad, Türi aselinnapea Peeter Kruusement, Järva Politseiprefektuuri juhtivkonstaabel Priit Paal ning Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik.
Loodavate sektoritega kasvab naabrivalve sektorite arv Türil kuueni. Kõik uued sektorid luuakse kortermajades.

Kell 12.00. luuakse esimesed sektorid Tallinnas Õismäel, kui Haabersti linnaosavalitsuses allkirjastavad Haabersti linnaosavanem Tatjana Muravjova, Põhja politseiosakonna korrakaitsetalituse komissar Joosep Kaasik, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees Tarmo Vaik ning loodavate sektorite vanemad ühise tegutsemise lepingud.
Esimesed viis naabrivalve sektorit Õismäel luuakse Paldiski maanteel kõrvuti asuvates viies kortermajas. Loodavate sektoritega tõuseb naabrivalve sektorite arv Tallinnas 23-ni.

Tarmo Vaik, Eesti Naabrivalve juhatuse esimees sõnas, et peale naabrivalve sektorite loomist Õismäel on Tallinnas ainukeseks linnaosaks, kus ühtegi sektorit veel ei ole Põhja-Tallinn. Aga ka sealsed elanikud on naabrivalve vastu huvi tuntud ning loodetavasti luuakse esimesed sektorid ka seal juba selle aasta jooksul.
›› Vaata kõiki uudiseid | ›› Vaata arhiivi